„Opowiem ci mamo, co robią auta” – recenzujemy

Czy w Twoim domu rośnie mały fan motoryzacji? Czy ciągle potykasz się o samochody, które zdają się czyhać na Ciebie na każdym metrze? Czy spędzasz mnóstwo czasu oglądając z dzieckiem przejeżdżające samochody? Jeśli odpowiedź na którekolwiek pytanie brzmi „tak” to koniecznie musisz zapoznać się książką „Opowiem ci mamo co robią auta”. Sprawdź dlaczego.

W zasadzie nie ma co się za bardzo rozpisywać na jej temat. Myślę, że te kilka poniższych zdjęć doskonale odda ducha tej książki. Dodam tylko, że w zamyśle autorów książka jest przeznaczona dla dzieci od 2 do 6 lat. Mój syn zaczął się nią interesować właśnie w wieku około 2 lat. Z miejsca stała się jedną z najbardziej lubianych przez niego bajek. No ale to zagorzały fan motoryzacji.

Ale trzeba przyznać, że ta książka ma to coś. Jest inna niż wszystkie. Niby obrazkowa ale świetnie można na niej ćwiczyć spostrzegawczość i umiejętność opowiadania. I zdobywać wiedzę na temat otaczającego świata. Głównie motoryzacyjnego świata. Poza tym: sztywne kartki i duży format z pewnością ułatwią przeglądanie nawet małemu dziecku. Świetna alternatywa dla rodziców, które nie chcą zbyt często serwować dzieciom bajek na tabletach czy TV. Polecam!

Opowiem ci mamo, co robią auta
Opowiem ci mamo, co robią auta
Opowiem ci mamo, co robią auta
Opowiem ci mamo, co robią auta

Ceny i opinie na temat książki „Opowiem ci mamo, co robią auta” możesz sprawdzić pod tym linkiem na Ceneo. Jeśli zakupisz książkę korzystając z tego linku, otrzymam niewielką prowizję od zakupu. Nie są to wielkie pieniądze ale z pewnością przyczynią się do rozwoju tego portalu.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *