Bidon termiczny dla dzieci – testujemy termobutelkę b.box

A tak wygląda jakże przez nas lubiany bidon b.box.

Jest chłodno, jesteście ze swoim maleństwem na wycieczce lub dłuższym spacerze. Od czasu do czasu trzeba mu dać coś do picia. Tylko co? W takich sytuacjach sprawdza się kubek termiczny. Jeśli dziecko jest kilkulatkiem, idealnie sprawdzi się termobutelka ze słomką. Dziś testujemy właśnie taki termiczny bidon marki b.box.

Jakiś czas temu pisałem o innowacyjnej butelce ze słomką. Bardzo ciekawy produkt, jednak w zimowe dni potrzebowaliśmy czegoś innego. Potrzebowaliśmy butelki termicznej. Nie takiej zwykłej ale przeznaczonej specjalnie dla naszego dwulatka. Wybór padł na termobutelkę firmy b.box.

Co pisze o niej sam producent? Niewiele ale wystarczająco aby wziąć ją pod uwagę podczas poszukiwań idealnej butelki termicznej. Do opisu producenta dodałem własne przemyślenia wynikające z doświadczeń z tym produktem:

  • Możemy ją stosować już od 12 miesiąca życia. Górnej granicy właściwie nie ma.
  • Jest w niej izolacyjna ścianka ze stali nierdzewnej, podwójna rzecz jasna.
  • Możemy ją myć w zmywarce w górnym koszu. Tu bym się zastanowił aby kolory się nie zmatowiły – ja myję ręcznie.
  • Jest wyposażona w słomkę silikonową. Słomka jest rozbieralna co dodatkowo ułatwia czyszczenie.
  • Utrzymuje temperaturę chłodnych płynów przez 8h, a płynów ciepłych 6h. Ile trzyma wrzątek – nie testowałem. Bo wrzątku tam raczej nie wlewamy. Ale przykładowo woda o temperaturze 60 C była nadal ciepła po 8h. Zimne napoje trzyma trochę lepiej ale z drugiej strony ta sama sytuacja jak przy wrzątku – lodowatych napojów też nie będziemy podawać.
  • Jest zintegrowany uchwyt do przenoszenia. Bardzo wygodny i praktyczny.
  • Objętość: 350 ml. Myślę, że w sam raz. Jeśli byłaby większa, wzrosłaby również jej waga.
  • Wykonana ze stali nierdzewnej, polipropylenu i silikonu.
  • Nie zawiera BPA, ftalanów i PCW.

Co o niej myślę po kilku miesiącach użytkowania? Jak najbardziej na plus. Za niezbyt wygórowaną kwotę otrzymujemy solidnie wykonany bidon, który bardzo dobrze trzyma temperaturę i jest wygodny w użytkowaniu. Czego chcieć więcej?

Ceny produktu i wybór najkorzystniejszej oferty jak zwykle polecam sprawdzać poprzez Ceneo. Jeśli kupisz ten produkt korzystając z podanego linku, otrzymam niewielką prowizję od zakupu. Nie są to wielkie pieniądze ale z pewnością przyczynią się do rozwoju tego portalu.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *